1.5SMC400CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC400CA
JLCPCB Part #
C1973099
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 3.7A@10/1000us 342V 420V 482V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS