1.5SMC18CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC18CA
JLCPCB Part #
C410274
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 15.3V 17.1V 25.2V 60.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS