1.5SMC130CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC130CA
JLCPCB Part #
C1975387
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 111V 124V 179V 1uA 8.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS