15KPA90A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA90A-HR
JLCPCB Part #
C3708161
Description
-55℃~+175℃ 100.5V 103.7A 145.6V 15kW 2uA 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS