15KPA48CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA48CA
JLCPCB Part #
C1972995
Description
15kW@10/1000us 194.3A 2uA 48V 58.7V 77.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS