15KPA45CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA45CA
JLCPCB Part #
C1984752
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 207.4A 2uA 45V 50.3V 72.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS