15KPA280CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA280CA
JLCPCB Part #
C1974028
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 280V 2uA 33.2A 342.4V 454.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS