15KPA24CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA24CA
JLCPCB Part #
C1976368
Description
-55℃~+175℃ 150uA 15kW@10/1000us 24V 26.81V 371A 40.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS