15KPA200CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA200CA
JLCPCB Part #
C1972986
Description
15kW@10/1000us 200V 244.6V 2uA 319.1V 47.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS