15KPA17CA
MFR.Part #
15KPA17CA
JLCPCB Part #
C1973628
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 17V 20.79V 29.3V 515.4A@10/1000us 5mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS