15KPA170CA
MFR.Part #
15KPA170CA
JLCPCB Part #
C1976580
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 170V 189.9V 272.7V 2uA 55.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS