15KPA150CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA150CA-HR
JLCPCB Part #
C3713778
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 150V 15kW 167.6V 241.9V 2uA 62.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS