1.5KE540CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE540CA
JLCPCB Part #
C3717806
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 2A 460V 513V 740V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS