1.5KE250CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE250CA
JLCPCB Part #
C412499
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 214V 237V 344V 4.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS