1.5KE24CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE24CA
JLCPCB Part #
C151149
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20.5V 25.2V 33.2V 45.8A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS