1210L075/24PR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1210L075/24PR
JLCPCB Part #
C207045
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.8mm 100A 100ms 130mΩ 2.8mm 24V 3.43mm 400mΩ 600mW 750mA 1210 Resettable Fuses ROHS