1206SFH300F/24-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206SFH300F/24-2
JLCPCB Part #
C315966
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 24V 300A 30A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS