0467.250NRHF
MFR.Part #
0467.250NRHF
JLCPCB Part #
C151137
Package
0603
Description
-55℃~+90℃ 0.0014 0.8mm 1.6mm 250mA 32V 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS