04671.25NR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
04671.25NR
JLCPCB Part #
C3158586
Package
0603
Description
-55℃~+90℃ 1.25A 13A、35A 32V 65V 0603 Disposable fuses ROHS