045401.5MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
045401.5MR
JLCPCB Part #
C179009
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 125V 125V 2.5mm 3.65 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS