03251.25HXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
03251.25HXP
JLCPCB Part #
C3156519
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 100A、10kA 125V 250V Ceramic Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS