0298150.ZXEH
MFR.Part #
0298150.ZXEH
JLCPCB Part #
C427656
Package
Bolt Mount
Description
-40℃~+125℃ 0.352mΩ 100000 150A 2kA@32V 32V 92mV Bolt-In Fuse 螺栓安装 Automotive Fuses ROHS