0239.800HXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0239.800HXEP
JLCPCB Part #
C3156414
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 800mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS