023401.6MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
023401.6MXEP
JLCPCB Part #
C3158563
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 100A 250V Glass Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS