02323.15MXEP
MFR.Part #
02323.15MXEP
JLCPCB Part #
C3163479
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 250V 3.15A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS