0219.125MXAEP
MFR.Part #
0219.125MXAEP
JLCPCB Part #
C3158656
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125mA 150A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS