0217.050MRET1P
MFR.Part #
0217.050MRET1P
JLCPCB Part #
C3157375
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 50mA Glass Tube Fuse 插件,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS