0154.500DR
MFR.Part #
0154.500DR
JLCPCB Part #
C720204
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 3.81mm 5.03mm 500mA 50A 9.73mm Surface Mount Fuse (with Holder) SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS