LHS1J332MR030K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LHS1J332MR030K63B
JLCPCB Part #
C2988426
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.3A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 3300uF 56mΩ@120Hz 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS