SMDJ90CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ90CA
JLCPCB Part #
C2990266
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 1uA 20.5A 3kW 90V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS