SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C2990264
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 23.8A 3kW 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS