SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C2990263
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 24.8A 3kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS