SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C2990262
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 26.5A 3kW 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS