SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C2990246
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 22V 24.4V 35.5V 3kW 84.5A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS