SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C2990243
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 1uA 27.6V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS