SMDJ11CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ11CA
JLCPCB Part #
C2990237
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS