SMDJ110CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ110CA
JLCPCB Part #
C2990268
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 16.9A 177V 1uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS