SMCJ220CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMCJ220CA
JLCPCB Part #
C2990166
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 1uA 220V 246V 356V 4.2A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS