SMCJ10CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMCJ10CA
JLCPCB Part #
C2990130
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 5uA 88.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS