SMBJ78CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ78CA
JLCPCB Part #
C2989943
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 4.8A 600W 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS