SMBJ70CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ70CA
JLCPCB Part #
C2989941
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 5.3A 600W 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS