SMBJ64CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ64CA
JLCPCB Part #
C2989940
Package
SMB(DO-214AA)
Description
103V 1uA 5.9A 600W 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS