SMBJ58CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ58CA
JLCPCB Part #
C2989938
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.5A 600W 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS