SMBJ400CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ400CA
JLCPCB Part #
C2989971
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 447V 600W 648V 900mA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS