SMBJ210CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ210CA
JLCPCB Part #
C2989956
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.8A 1uA 210V 237V 340V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS