SMBJ17CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ17CA
JLCPCB Part #
C2989930
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.8A 27.6V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS