SMBJ13CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMBJ13CA
JLCPCB Part #
C2925507
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 28A 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS