SMAJ400CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMAJ400CA
JLCPCB Part #
C2989783
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 400W 447V 600mA 648V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS