SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C2925498
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS