P6SMAJ33CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
P6SMAJ33CA
JLCPCB Part #
C3019524
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 33V 40.6V 53.3V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS